Przejdź do głównej zawartości

Nasz zespół

ZESPÓŁ FUNDACJI STELLA VIRIUM

KLAUDIA KOSSOWSKA - ROCZNIAK

Jest prezesem Fundacji i prowadzi ją od 8 lat. Zawodowo związana z HR od ponad 20 lat i posiada również wieloletnie doświadczenie jako dyrektor personalny. Jej pasją jest wsparcie i rozwój ludzi dorosłych.

Od dziecka kocha morze i morskie klimaty, garną się do niej zwierzęta: oprócz Django- własnego kota, także konie - wraz z córką trenuje jazdę konną.


ANNA DROZD

Jest Managerką Projektów i zajmuje się nimi od A do Z – współpracuje z firmami partnerskimi przy tworzeniu założeń projektów, ich planowaniu i realizacji. Koordynuje prace zespołu.

Z wykształcenia socjolog. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu osób potrzebujących w różnorodnych sytuacjach życiowych.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki super energicznych chłopców, w wolnym czasie zgłębia biografie znanych ludzi.


KATARZYNA DROBNIAK

Koordynuje projekty i opiekuje się Konkursem Gwiazda Możliwości. Z wykształcenia Technolog Żywności i Żywienia Człowieka. Specjalistka od zarządzania jakością i budowania długotrwałych relacji z drugim człowiekiem. Prywatnie mama Zuzanki i Kubusia. Nauka fotografii i słodkie wypieki to pasje, które rozwija w wolnym czasie


PAVLO POPYK

Opiekuje się projektami skierowanymi do obywateli Ukrainy w Polsce. Pochodzi z zachodniej części Ukrainy z miasta Ivano-Frankivsk, przyjechał do Polski 4 lata temu i studiuje na III roku w Wyższej Szkole Europejskej na kierunku Psychologia Menedżerska. Mówi w czterech językach: ukraińskim, polskim, rosyjskim i angielskim. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną i gry komputerowe.


EWA DAROS

Jest właścicielką firmy DARNET Social Media Marketing, która wspiera Fundację w działaniach promocyjnych i reklamowych w mediach społecznościowych na Facebook, LinkedIn, a od niedawna także na Instagram. Pomaga w stworzeniu strategii marketingowej, skutecznej komunikacji projektów, planu rekrutacji online i dotarciu do grupy docelowej, aby jak najwięcej uczestników mogło skorzystać z darmowych szkoleń.

Poza wykształceniem z zakresu e-marketing, posiada studia i wieloletnie doświadczenie w obszarze prowadzenia szkoleń dla trenerów, managerów oraz ich zespołów, jakie zdobyła w Polsce i Wielkiej Brytanii. Pasjonuje się także metodami aktywizującymi i narzędziami pracy zdalnej.

Prywatnie mężatka, kochająca spacery po górach, jazdę na rowerze i pływanie.


Współpracujemy również z ekspertami z zakresu prawa, wsparcia psychologicznego,
a także z informatykami, programistami i grafikami. 

Realizujemy działania z wolontariuszami z dużych, międzynarodowych organizacji oraz polskich mikro firm.

Loading...