Przejdź do głównej zawartości

I edycja projektu BBO - zakończenie szkoleń

6 października 2020

Niedawno w trwającej pierwszej edycji projektu Barriers Breaking Opportunity zakończyły się zdalne szkolenia, a uczestnicy przystąpili do egzaminu końcowego. Teraz czas na sesje mentoringu/coachingu, podczas których beneficjenci będą indywidualnie współpracowali z pracownikami firmy State Street.

BBO to debiutujący w tym roku projekt, który tworzymy wraz z firmą State Street. Po każdych zajęciach zbieraliśmy oceny od uczestników, aby wiedzieć co im się podobało, a co wymaga jeszcze dopracowania. Oto kilka z nich:

"Byłem pod wrażeniem przygotowania trenerów do szkolenia. Ich rozległa wiedza i przystępny sposób komunikacji sprawił, że zrozumiałem wiele trudnych aspektów."

"Szkolenie poprowadzone w sposób wielotorowy. Nie był to nudny wykład, a prezentacja przeplatana pracą grupową, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mieli możliwość aktywnego uczestniczenia."

"Nauczyłam się wielu nowych rzeczy, przykłady z życia oraz prawdziwe historie były interesujące i pomagały lepiej przyswoić wiedzę. Trenerzy byli przygotowani bardzo dobrze, to była przyjemność słuchać ich wykładu i rad."

"Szkolenie było dobrze zbalansowane pomiędzy teorią a praktyką. Było dużo informacji o wpływie stresu na codzienne życie oraz radzeniu sobie z nim w pracy. Ogromna dawka praktycznej wiedzy."

"Zajęcia angielskiego dodały pewności siebie podczas rozmowy rekrutacyjnej, bardzo się cieszę na możliwość kontynuacji zajęć w październiku."

Wstecz
Udostępnij:
Loading...