Przejdź do głównej zawartości

Heuresis

Heuresis

Firma Heuresis® istnieje od 2001 roku. Działa w obszarze edukacji dorosłych: szkoleń, programów rozwojowych i usług doradczych. Jest wyłącznym partnerem American Certification Institute, jednej z wiodących instytucji certyfikujących na świecie.

W ofercie posiada programy rozwojowe w formule blended dla trenerów ludzi dorosłych, managerów w tym managerów HR, jakości i projektów, negocjatorów. Jest również twórcą oprogramowania Heuresis Smart Manager® kapitałem ludzkim.

Oferuje także konsulting dla firm, doradztwo strategiczne i HR. Od 2020 roku tworzy i prowadzi też studia podyplomowe MBA z zakresu zarządzania i HR.

Jakość produktów i usług Heuresis potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 oraz liczne referencje od klientów.

Za swoje osiągnięcia w dziedzinie edukacji pozaformalnej Heuresis została wielokrotnie nagradzana, zarówno przez swoich klientów, jak i oficjalne instytucje publiczne, takie jak Instytut Badań Edukacyjnych - oficjalny partner Ministerstwa Edukacji Narodowej odpowiedzialny za wdrażanie Polskich Ram Kwalifikacji, a także instytucje rynku pracy (Urząd Pracy) i Związek Pracodawców Polskich (MZPL).

Loading...