Przejdź do głównej zawartości

Dla Wolontariuszy i Pracodawców

„Wielkość człowieka to (…) jego zdolność do pozytywnego wpływania na otoczenie” (Bob Marley)
Jeśli Twoją pasją jest chęć pomagania innym, przekazywania wiedzy i uczenia ludzi oraz czujesz potrzebę wpływania na otaczający Cię świat, dołącz do nas! Ucząc innych zyskasz możliwość rozwoju, pogłębienia swoich kompetencji oraz wsparcia metodycznego w zakresie szkolenia trenera i przygotowania do międzynarodowej certyfikacji coachingowej.
Jeśli nasza misja i cele są zgodne z Twoimi wartościami i przekonaniami; Jeśli masz pomysł na rozwój naszej organizacji i dużo entuzjazmu, skontaktuj się z nami - zapraszamy do współpracy wolontariuszy, jednostki pożytku publicznego, organizacje publiczne oraz firmy z sektora prywatnego.
Wolontariat przy projektach STELLA VIRIUM:
Weź udział w pracach przygotowawczych do Konkursu STELLA VIRIUM (GWIAZDA MOŻLIWOŚCI) oraz innych projektów, których ideą i misją jest rozwijanie wiary w siłę, piękno i nieograniczony potencjał każdego człowieka jako istoty uczącej się, rozwijającej jego kwalifikacje przez całe życie, czerpiące z różnych zasobów swoich możliwości, wciąż przekraczające własne granice i otaczający go świat. Naszym jedynym celem i pragnieniem jest, aby osoby wyróżnione statuetką stały się świadectwem wielowymiarowej siły ducha i umysłu.
Ćwicz swoje umiejętności jako TRENERÓW, COACHÓW, MENTORÓW, REKRUTERÓW i dziel się swoją mądrością, doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z beneficjentami naszych programów Career Turn i Barrier Breaking Opportunities. Celem tych działań jest pomoc i wsparcie osób, zwłaszcza bezrobotnych, nieprzemyślanych i wykluczonych, z różnych środowisk oraz przygotowanie ich do nowej kariery, zwłaszcza w międzynarodowych, wielokulturowych organizacjach, sektorze BPO/SSC.
Od wolontariuszy oczekujemy:

 • pełne zaangażowanie i entuzjazm w wykonywanych zadaniach,
 • staranność i odpowiedzialność w wypełnianiu zobowiązań,
 • optymizm, zaangażowanie i entuzjazm w realizacji naszego przedsięwzięcia.
  Zainteresowanych prosimy o kontakt!
  Fundacja Rozwoju Kwalifikacji
  STELLA WIRIUM
  ul. W. Syrkomli 11/8
  30-102 Kraków
  tel. (12) 294 04 62, wew. 22
  E-mail: biuro@stellavirium.org
Loading...