Przejdź do głównej zawartości

Career Boost IX

IX edycja Career Boost już za nami. Dziękujemy wolontariuszom, a uczestnikom życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym. Kolejna edycja projektu we wrześniu 2024.


IX edycja Career Boost już za nami. Dziękujemy wolontariuszom, a uczestnikom życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym. Kolejna edycja projektu we wrześniu 2024.

Celem darmowego projektu Career Boost jest pomoc osobom, które straciły pracę lub są zmuszone do zmiany zatrudnienia. Projekt kierujemy także do osób szukających swojej pierwszej pracy w tych trudnych czasach.

Trenerzy i trenerki z wieloletnim doświadczeniem z UBS podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy.

W ramach projektu Career Boost oferujemy:

 • dwuczęściowe, bardzo praktyczne webinarium (2 x 4h), realizowane online w godzinach 9-14.00
 • mentoring - 3 spotkania indywidualne online z mentorem
 • symulowane rozmowy rekrutacyjne - ok. 30 min indywidualna symulacja rozmowy rekrutacyjnej (na podstawie nadesłanego CV i oferty pracy) wraz z udzieleniem informacji zwrotnej
 • certyfikat potwierdzający udział w projekcie dla uczestników/czek, którzy/re wezmą udział we wszystkich modułach

Dwudniowe, praktyczne szkolenie obejmuje poniższe tematy:

 • Jak zidentyfikować swoje mocne strony i talenty oraz wyznaczyć sobie cele
 • Jak stworzyć CV, któremu Twój przyszły pracodawca nie będzie mógł się oprzeć
 • Metody poszukiwania pracy, które działają
 • Formy zatrudnienia oraz podstawowe prawa i obowiązki pracodawcy oraz pracownika
 • Nowy sposób pracy zespołow czyli na czym polega praca hybrydowa
 • Skuteczne przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
 • Wstęp do mentoringu

Mentor/ Mentoring - czym są?

Mentor/ka jest to osoba, która posiada wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie i chce się nią dzielić z innymi. W projekcie Career Boost rolę tę pełnią wolontariusze/ki - pracownicy firmy UBS, którzy przeszli już drogę poszukiwania pracy, zdobyli kompetencje zawodowe wymagane na rynku pracy czy też na danym stanowisku a teraz chcą podzielić się swoimi doświadczeniami, aby pomóc innym osiągnąć ich zawodowy cel. Podczas indywidualnych spotkań mentor/ka może podzielić się z Tobą swoją wiedzą, historią i doświadczeniami, może omówić z Tobą Twój cel i podać indywidualne wskazówki, pomóc stworzyć lub poprawić CV. Pamiętaj jednak, że mentor/ka jest podporą i wsparciem, ale nie wykonuje pracy za Ciebie. To Ty aktywnie działasz i dążysz do obranego przez siebie celu.

Harmonogram

DataHarmonogram
11-12.03.2024Webinarium online w j. polskim 9.00-14.00
13-14.03.2024Webinarium online w j. angielskim 9.00-14.00
20-22.03.2024Symulowane rozmowy rekrutacyjne* (dla obydwu grup): 8.00-17.00
Marzec 2024-Maj 2024Mentoring*
* mentoring oraz symulowane rozmowy rekrutacyjne przewidziane są dla osób, które wzięły udział w webinarium

Zapisy prowadzimy do wyczerpania miejsc.

Szkolenia poprowadzą m.in:

Karolina Molikiewicz
Leader projektu oraz interviewer

Karolina ukończyła Politologię i Administrację na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od ponad 13 lat pracuje w międzynarodowym środowisku zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach w sektorze rekrutacji oraz finansowym.

Obecnie zajmuje się wspieraniem projektów w UBS.

Karolina lubi angażować się w dodatkowe aktywności w pracy, m.in. jako trener i lider w projekcie wolontariackim Career Boost oraz trener Career Turn.

W wolnym czasie Karolina lubi zajmować się ogrodem, gotować i aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną.


Daria Matusik
Trener oraz interviewer

Daria ukończyła Politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i studia MBA w Paryżu. Od ponad 15 lat pracuje w międzynarodowym środowisku, zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach w sektorze IT i zarządzaniu projektami. Obecnie pełni rolę starszego konsultanta w UBS.

Daria chętnie angażuje się w dodatkowe aktywności w pracy, m.in. jako trener i koordynator projektu Career Boost. Interesuje się również tematyką różnorodności w miejscu pracy i aktywnie uczestniczy w wielu wydarzeniach z tego obszaru. 

Swój wolny czas Daria poświęca na fotografię i naukę języków obcych: angielskiego, francuskiego i włoskiego.

Szymon Tomski
Trener

Szymon ukończył wydział designu na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od ponad 16 lat pracuje w międzynarodowym środowisku – najpierw w dziale marketingu, następnie w zakresie zarządzania projektami oraz zarządzania biznesem. Obecnie zajmuje się konsultingiem wewnętrznym w jednym z działów zarządzania projektami w UBS.

Dla Szymona szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych społeczności - w trakcie swojej kariery angażował się w wiele projektów wolontariackich, zarówno w roli lidera, jak i uczestnika.

Prywatnie - fan snowboardu, MTB i motoryzacji oraz właściciel dwóch kotów.

UBS

UBS

Fundator i współrealizator projektów Career Turn i Career Boost

Więcej
Loading...