Przejdź do głównej zawartości

Gwiazda Możliwości PL

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM ustanowiła Konkurs oraz powołała do życia Statuetkę STELLA VIRIUM (GWIAZDA MOŻLIWOŚCI) nagradzając Laureatów w kategoriach: BIZNES, EDUKACJA, SUPRA.

Realizując cele statutowe, Fundacja Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM, ustanowiła Konkurs oraz powołała do życia Statuetkę STELLA VIRIUM (GWIAZDA MOŻLIWOŚCI).

Jej ideą i misją jest kształtowanie przekonania o sile, pięknie i nieograniczonym potencjale każdego człowieka, jako istoty uczącej się, rozwijającej swoje kwalifikacje przez całe życie, czerpiącej z różnorodnych zasobów swoich możliwości, wciąż przekraczającej ograniczenia własne i otaczającego ją świata.

Naszym jedynym celem i pragnieniem jest, aby wyróżnione Statuetką osoby stały się świadectwem wielowymiarowej siły ducha i umysłu. Pragniemy, by stały się swoistym wzorem do naśladowania i inspiracją do poszukiwania nowych obszarów rozwoju każdego z nas.

Pierwsza edycja Konkursu Stella Virium odbyła się w 2013 roku a Gala Finałowa była wydarzeniem towarzyszącym pierwszemu Kongresowi Kwalifikacje.

6 czerwca o 19:30 Preston Center w Krakowie zamieniło się w świątynię ludzkiej siły i determinacji.

Nagrodzone zostały wybitne jednostki, które swoją postawą życiową potwierdzają, iż człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko do czego dąży i potrafi podnieść się z każdej porażki. Trzy statuetki - nagrody w kategoriach: Stella Virium Edukacja, Stella Virium Biznes i Stella Virium Supra powędrowały do osób, które każdego dnia udowadniają, że warto realizować swoje marzenia i plany.

Galę poprowadziła Marzena Rogalska.

Konkurs został pomyślany jako wydarzenie cykliczne, wyłaniające Laureatów w kategoriach:

BIZNES
Kategoria dedykowana przedsiębiorcom, przedstawicielom biznesu, menedżerom, Przeznaczona dla tych, którzy potrafią czerpać z idei interdyscyplinarnego podejścia do biznesu i zarządzania, odnoszą sukcesy, odpowiadają na wyzwania, przezwyciężają kryzysy, łącząc w sobie pozornie sprzeczne, odległe kompetencje.
Laureatem został p. Kazimierz Leśniewski

EDUKACJA
Kategoria dedykowana nauczycielom, wychowawcom, wykładowcom, szkoleniowcom, doradcom, osobom zajmującym się i wspierającym rozwój innych. Ludziom, którzy czerpiąc satysfakcję ze swej pracy, kształtują umysły przyszłych pracodawców i pracowników polskich przedsiębiorstw.
Laureatem został p. Michał Paluch

SUPRA
Kategoria dedykowana niezwykłym twórczym osobom, które przekraczając ograniczenia własne i innych, czerpiąc z zasobów swego potencjału, ubogacili samych siebie a swoim działaniem, innych ludzi.
Laureatem został p. Jan Arczewski

Kolejna edycja konkursu już wkrótce!

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Współpracuje z nami Wyższa Szkoła Handlowa z Wrocławia

Więcej
Loading...